BÍLKOVÁ, Diana. Robust Parameter Estimations Using L-Momets, TL-Momets and the Order Statistics. American Journal of Applied Mathematics. New York: Science Publishing Group, Vol. 2, No. 2, s. 36-53. ISSN 2330-0043. 2014.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Robust Parameter Estimations Using L-Momets, TL-Momets and the Order Statistics
Autoři BÍLKOVÁ, Diana.
Vydání American Journal of Applied Mathematics, New York, Science Publishing Group, 2014, 2330-0043.
Další údaje
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Obor 10103 Statistics and probability
Stát vydavatele Spojené státy
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Organizační jednotka Vysoká škola finanční a správní
Štítky AR 2013-2014, recenzovaný časopis, RIV_ne, xJ6
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnila: Ing. Dominika Moravcová, učo 21787. Změněno: 17. 2. 2017 11:01.
VytisknoutZobrazeno: 29. 3. 2024 03:23